Posted by: bluesyemre | September 16, 2012

Jülide – Olduğum gibi

  • Hayal peşinde koşmayı bırak kızım”. Kaç çocuk bu sözleri duymuştur ailesinden acaba diye çok düşünürdüm. Ben duydum… Hem de çok. Sonra mı? En verimli çağımda bıraktım hayal kurmayı ve giydim bana göre hazırlanmış elbiseyi ben de herkes gibi. Bugün 40 yaşındayım. Hayatta ilk defa kendimi duydum. Ve bu şarkıları da iç dünyama yolculuklarım sırasında yaptım. İçimden, özümden, olduğum gibi. Çıkarttım bütün elbiseleri. Makyaj yok, ışık yok, sadece ben varım. Bunu yaparken de o kadar mutlu oldum ki, paylaşmak istedim, belki birilerine anahtar olur dedim.
  • İlk albümü ‘Olduğum Gibi’ ile müzik severlerle buluşan Jülide, “Gitme İsteği ” adlı çıkış şarkısı ile farklı sound ve şarkı sözleri ile dikkat çekerek, müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı.
  • Kendi iç sesini dinleyerek ve hiç bir şey için geç değildir diyerek hayallerinin peşinden giden Jülide, söz ve müziklerini kendisinin yaptığı “Olduğum Gibi” albümünde müzikseverlerin karşısına doğal, içten ve samimi bir sesle çıkıyor. “Olduğum gibi, Doğduğum gibi, Gördüğüm gibi, Duyduğum gibi, Kimse değil, Sadece kendim gibi” diyen Jülide, bu sözlerle maskelerinden kurtulmak isteyen ve hayalleri peşinden olduğu gibi gitmek isteyen herkese cesaret veriyor.

https://www.facebook.com/julidehatay

Gitme isteği : http://j.mp/PoAYEX

Husband blues: http://j.mp/PoBa6X


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Categories

%d bloggers like this: