Posted by: bluesyemre | December 23, 2013

Anne – Babalara yönelik Psikodrama Grupları başlıyor

Anne – Babalara yönelik Psikodrama Gruplarımız başlamaktadır. Bir meslek sahibi olabilmek için o meslek için gerekli olan bölüm ve okullarda okumak gerekir. Biliyorsunuz ki anne ve babalığın okulu maalesef yok. Bu nedenle her birimiz anneliği ve babalığı eski yaşantılarımızdan ve deneme yanılma yolu ile öğrenmekteyiz. Psikodrama anne baba gruplarında hedeflenen öncelikle ana-babaların kendi ebeveynleriyle olan ilişkilerine bakmak, orada yaşanan ve şu an çocuklarına aktardıkları rolleri tekrar gözden geçirmek, anne baba olarak neler yaptıklarını görmelerini sağlamak, çocukları ile kuracakları sağlıklı ilişki için yeni bir başlangıç yapmak hedeflenmektedir. Bu çalışmalar anne-babaların kendi ebeveynlerinden aldıkları yapıyı görmelerini ve çocuklarıyla yaşadıkları ilişkiye yeni ve farklı bir bakış açısı kazanmalarını sağlayacaktır. Bu sayede anne babalar hem kendileri hem de çocukları için yeni ve uygun davranış biçimleri deneyimleyebilirler.

SÜRE : Oturumlar haftada bir gün 2 saat olarak düzenlenir. Toplam 8 hafta sürecektir. (Katılımcıların isteğine bağlı olarak grup süresi arttırılabilir)
BAŞLAMA TARİH VE SAAT SEÇENEKLERİ :
1. Seçenek 25 Aralık 2013 Çarşamba saat: 19.00- 21.00
2. Seçenek 07 Ocak 2014 Salı Saat: 12.00- 14.00
YER : Ekol Psikolojik Danışmanlık Merkezi
TEL: 0216 337 50 37 pbx
GRUP LİDERİ: Psk. Dnş, Psikodramatist HANZADE OZAN
• Anne baba psikodrama grup çalışması için toplam ücretimiz tek ebeveyn katılırsa 800TL+KDV,anne baba birlikte katılırsa 1200TL+KDV’dir.
• Ücretler grup başlangıcının öncesinde sözleşme imzalanması aşamasında peşin olarak veya 2 taksit şeklinde alınır.
• Ücretin grup çalışması başlamadan önceki hafta İş Bankası Bakırköy Şubesi IBAN NUMARASI: TR480006400000111230690525 hesabına yatırılması veya merkezimize
elden ödenmesi gerekmektedir.
• Sözleşmenin imzalanmasıyla beraber anne babanın gruba devam etmemesi durumunda ücret iadesi yapılmayacaktır.
• Grup gün ve saatleri çok özel durumlar dışında değişmeyecek olup kurumumuz tarafında size bir daha ön hatırlatma yapılmayacaktır.
NOT: Bu çalışmaya anne ve baba birlikte katılabilir.Katılabileceğiniz gün ve saat seçeneğini işaretleyip, ofis asistanına grup başlangıç tarihinden en geç 4 gün öncesinden bilgi veriniz.

http://www.ekolpsikoloji.com/

https://www.facebook.com/ekol.psikoloji


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Categories

%d bloggers like this: