Posted by: bluesyemre | December 23, 2013

Yaşantı Grubu Psikodrama Çalışmaları Başlıyor

Psikodrama; olayların duygu ve düşüncelerin dramatize edilmesine, sonuç olarak rol oynamaya dayanan bir ruhsal geliştirme ve tedavi tekniğidir. Psikodrama Yaşantı Grubu ise kendini tanımak, duygu dünyalarına bakmak, ilişkilerini sorgulamak bu ilişkilerde yaşadığı sorunlara spontan ve yaratıcı çözümler getirmeye olanak sağlayan periyodik bir çalışmadır. Psikodrama yaşantı grubu doğduğunuz andan bugüne kadar içinde bulunduğunuz tüm rolleri (anne, baba, eş, kadın, erkek, mesleki roller vs..) paylaşabilmeniz, gözden geçirmeniz ve yeniden düzenlemeniz için bir fırsat yaratacaktır. Bunun yanı sıra oturumlar sırasında grup üyeleriyle beraber geçmişteki bitmemiş işleri, özlemleri, günlük olayları, kararsızlıkları, mutlulukları, tanık olunan anları, gelecek planlarını sahneye taşıyarak onlara dokunma fırsatı bulmanıza imkan verecektir. Kendini daha iyi tanımak; yaşamı, ilişkileri, diğerlerinin ne hissettiğini, neyi nasıl yaptığını merak eden; yaşam içinde almış olduğu rolleri sorgulayıp yeni yaşam deneyimleri ile zenginleşmek isteyen 20 yaş üzeri herkesi psikodrama yaşantı grubumuza bekleriz.

SÜRE : Oturumlar haftada 1 oturum , 2 saat şeklinde yapılmaktadır. 10 oturum olarak planlanmıştır, katılımcıların isteğine bağlı olarak grup süresi arttırılabilir.
BAŞLANGIÇ : 13 Ocak 2014 Pazartesi Saat 12:00-14:00
GRUP LİDERİ: Psikolojik Danışman / Psikodramatist Hanzade Ozan
GRUP KOŞULLARI:
• Her oturum 2 saat sürer.
• Psikodrama yaşantı grubu toplam 10 hafta sürecektir.Katlımcıların isteğine bağlı olarak grup süresi arttırılabilir.
• Gurp çalışmalarında devamlılık önem teşkil etmektedir, bu nedenle çok önemli bir durum olmadıkça devamsızlık yapılmaması gerekmektedir.
• Yaşantı grubu çalışması için toplam ücretimiz 1000TL+KDV olup ilk 5 oturumun ücreti peşin olarak alınacaktır.
• Ücretin grup çalışması başlamadan önceki hafta İş Bankası Bakırköy Şubesi IBAN NUMARASI:TR480006400000111230690525 hesabına yatırılması veya merkezimize elden ödenmesi gerekmektedir.
• Sözleşmenin imzalanmasıyla beraber kişinin gruba devam etmemesi durumunda ücret iadesi yapılmayacaktır.
NOT: Bu çalışmaya birbirini tanıyan kişiler ve eşler birlikte katılamazlar. Grup gün ve saatleri çok özel durumlar dışında değişmeyecek olup kurumumuz tarafından size bir daha ön hatırlatma yapılmayacaktır.

http://www.ekolpsikoloji.com/

https://www.facebook.com/ekol.psikoloji


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Categories

%d bloggers like this: