Posted by: bluesyemre | January 22, 2016

Turna.com (Ucuz uçak biletleri)

logo-cizgili-300x116

Tek bir arama ile tüm yılın en ucuz uçuş günlerini keşfedebileceğin grafik elinin altında. Hangi gün uçak bileti ucuz, hangi gün daha pahalı hemen gör. Herhangi bir yurtiçi arama işlemi yaptığında uçuş fiyat grafiğinin otomatik olarak geldiğini göreceksin.

Üye olduğunda her uçuştan turna puan kazanıp, kazandığın puanlarla uçak bileti alarak kuşlar gibi bedava uçabilirsin. Üstelik, başkaları için uçak bileti aldığında da puanları sen toplarsın !

Kredi kartında (World, Axess, Bonus, Maximum, Cardfinans, Paraf) biriken puanları Turna Puan’a %10 fazlasıyla çevirip, uçak bileti satın alırken kullanabilirsin. Bu puanlardan istediğin an yararlanabilirsin !

Dünya’nın en kapsamlı filtreleme ve sıralama özelliği ile istediğin uçuşları hemen bulabilirsin. Kendini yormadan, uçuşlar arasında kaybolmadan uçak biletini kolayca al.

İlk puan harcamanda, arkadaşlarını davet etmeye başla. Arkadaşlarının yaptığı işlemlerden ekstra %10 turna puan kazan. Üstelik sonsuza kadar. Sen de kazan, onlar da kazansın. Paylaşmak güzeldir !

https://www.turna.com/


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Categories

%d bloggers like this: