Posted by: bluesyemre | September 30, 2016

Halk Kütüphanem için pedallıyorum #halkkütüphanemiçinpedallıyorum #HakanYücel

 

14513731_602504549956182_851154363_o

Değerli meslektaşlarım;

Hepinize Bitlis’ten sevgiler ve saygılar..

Ağustosta Bitlis’teki 4.   yılımı tamamladım. Bu zamana kadar kullanıcılarım ve kütüphanem için elimden geleni değil, daha fazlasını yapmaya gayret gösterdim. Daha fazlasını yapmalıyım diye düşündüm hep. Çünkü kütüphanecilere bakış açısını değiştirmek için daha fazla çalışıp güzel hizmetler üretip, onlara gerçek kütüphaneci nasıl olur ispat etmeliydim. Yeri geldi fazla mesai yaptım, işime iş kattım, zaman zamanda işim olmasa dahi kütüphanenin genelini düşünerek yapılması gereken işlere yardımcı oldum.

Sözün özü; Tüm yaptıklarım, hem kullanıcılarım için hem de mesleğimiz içindi. Bu kez sadece Kütüphanecilik ve Halk Kütüphaneleri için bir farkındalık çalışması yapacağım. Bisiklete olan düşkünlüğümü sosyal medyadan bilen meslektaşlarımız vardır. Bisikletimle Van Gölü’nün çevresini dolaşacağım. 1 Ekim Cumartesi sabah saat 7’de Bitlis’ten hareket ederek Erciş ve Van’da birer gece konaklayarak turumu 3 günde tamamlamayı hedefliyorum. Yerel basında da yer alacak olan bu turu Twitter başta olmak üzere diğer sosyal ağlarda da paylaşarak daha çok kişiye ulaşmaya çalışacağım.

Farklı bir etkinlik olması sebebiyle, Meslektaşlarımın bana sosyal medyada destek olmasını rica ediyorum. Aşağıda paylaştığım diyez-etiketiyle (hashtagle) paylaşımlar yapmanız beni çok mutlu edecek ve sizlerin benimle olduğunu görmek daha çok güç verecektir.

#halkkütüphanemiçinpedallıyorum

Saygılarımla.

Hakan YÜCEL

Kütüphaneci

Bitlis İl Halk Kütüphanesi


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Categories

%d bloggers like this: