Posted by: bluesyemre | April 10, 2018

Eğitimci Röportajı (Çağdaş eğitimcilerin düşüncelerini ve deneyimlerini röportaj yoluyla geniş kitlelere aktarmalarını sağlayan bir platformdur)

Eğitimci-Röportajı-logo-1-300x88

Eğitimci Röportajı sitesi, çağdaş eğitimcilerin düşüncelerini ve deneyimlerini röportaj yoluyla geniş kitlelere aktarmalarını sağlayan bir platformdur. Eğitimci Röportajı sitesi sayesinde öğretmenler, eğitim sektörü çalışanları, akademisyenler, eğitim kurumu yöneticileri gibi eğitim sektörünün geniş bir yelpazesinden kişilerin fikirleri; ebeveynlere, öğrencilere, diğer eğitimcilere ve kurum yöneticilerine ulaşır.

Sitenin temel amacı; eğitim ile ilgili güncel bilgilerin ve fikirlerin paylaşılması ile eğitimcilerin, ebeveynlerin ve öğrencilerin gelişmesine yönelik katkı sağlamaktır.

Eğitimci Röportajı sitemiz aşağıdaki özellikleriyle hizmetinizdedir:

Güncel: Eğitimcilerden alınan bilgiler günümüze ait bilgilerdir. Röportajlar yapıldıktan kısa bir süre sonra yayına girmektedir. Röportajlarımız sayesinde eğitim ile ilgili en taze haberlere ulaşmış olacaksınız.

Gerçek: Röportajlarımızda hayaller ve vaatlerden ziyade, doğrudan olan-bitenleri konuşuyoruz.

Yerel: Şehrinizde çocuklarınızın katılabileceği hangi etkinlikler var? Çocuğunuz için şehrinizdeki hangi kolej daha uygun? Sitemizin detaylı arama kısmından da bu bilgilere kolayca ulaşabileceksiniz.

Birinci Ağızdan: Farklı branşlardaki eğitimcilere gidip tek tek fikirlerini sormak ya da sohbet etmek isterdiniz ancak imkanlar ve zaman kısıtı buna engel oluyor. Eğitimci Röportajı sitesi, doğrudan eğitimcinin ağzından eğitim dünyasını sizlere sunuyor.

http://www.egitimciroportaji.com/


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Categories

%d bloggers like this: