Posted by: bluesyemre | July 19, 2018

Otel Puan (Otellere dair yüzbinlerce görüşe ulaşıp, en uygun oteli seçin)

YrkHUGlz_400x400
Otelpuan nedir? Biz kimiz?Türk turizminde 25 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet veren Etsgroup, birikimlerini misafirlerine aktarmak, onları doğru bir şekilde bilgilendirmek ve tatile gidecek kişilere yol göstermek amacıyla 14 Şubat 2008 tarihinde Otelpuan.com’u hayata geçirmiştir.

Türk turizm sektörünün lider firması Etsgroup’un bünyesinde yer alan Otelpuan.com, oteller hakkında daha önce bu otellerde konaklamış kişilerce yapılan değerlendirmeleri, puanlamaları ve fotoğrafları içeren objektif bir paylaşım ve bilgilendirme platformudur.

Tarafsızlık İlkesiSite; yorumların ve içeriklerin tarafsız yayınlanmasıyla tatilcilerin beklentilerine uygun tatilleri seçmesini ve tesislerin tüketici gözüyle kendileri değerlendirmelerini sağlamaktadır. “İyiyi de, kötüyü de yazdım; tercihi size bıraktım” sloganını benimseyen site, sadece şikâyetleri değil, seyahat edenlerin objektif yönlendirmelerini de paylaşmayı, doğru seçimleri ve başarılı işletmeleri de tanıtmayı hedeflemektedir.
Yüz Binleri Aşan Objektif Misafir GörüşüOtelpuan.com, Etstur ile tatile giden misafirlerle telefonla yapılan müşteri memnuniyeti anketlerine de objektif olarak vermektedir. Otelpuan.com’da, web sitesinden görüş ileten tatilcilerin haricinde, ses kayıtları bulunan yüz binden fazla tatilcinin tele anket görüşleri de yer almaktadır. Bu nedenle Otelpuan, herkesin yorumlarına açık ve her geçen gün yeni tatil tecrübeleriyle zenginleşen tarafsız bir sitedir.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Categories

%d bloggers like this: