Posted by: bluesyemre | September 7, 2018

Taşeron Bankası (3 Kıta, 22 Ülke – Türkiye ve Orta Doğu’daki inşaat projelerine taşeron firma tedarik eden Türkiye’deki tek kuruluş)

taşeron bankası

Taşeron Bankası Türkiye ve Orta Doğu’daki inşaat projelerine taşeron firma tedarik eden dijital bir platformdur. 2013 yılında Emrina AŞ. bünyesinde kurulan Taşeron Bankası kurulduğu günden bu yana 923 inşaat projesine taşeron firma tedarik etmiştir.
Bünyesinde 22 ülkeden 3000’den fazla iş veren müteahhit firma barındıran Taşeron Bankası; Devletler tarafından ihale edilmiş olup Müteahhit firmalar tarafından ihale ile alınmış olan reel projelere teklif sunmakta ve taşeron firma tedarik etmektedir. Bugüne dek Türkiye başta olmak üzere Katar, Dubai, Kuveyt, Umman, Suudi Arabistan, Irak, Bahreyn, Libya, Cezayir, Türkmenistan, Azerbeycan, Fransa, İtalya, Rusya, Belarus, Fas, Kırgızıstan, Gana, Kamerun, İran, Kıbrıs gibi 22 farklı ülkede Türk taşeron firmalarına irili, ufaklı bir çok iş imkanı sunduk, sunmaya da devam ediyoruz. Umuyoruz ki her geçen gün sınırlarımızın içinde ve dışında büyümeye devam eden Taşeron Bankası sizler için de büyük fırsatlara, iş imkânlarına ve kolaylıklara açılan bir kapı olsun.

Ekonomi Bakanlığı himayelerinde ve Türkiye İhracatçılar Meclisi bünyesinde gerçekleştirilen Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası kapsamında Born Global İstanbul da Ulusal Pitching Kategorisinde en iyi 2. Girişim seçildi. Avrasya’nın en büyük ve önemli girişimcilik etkinliklerinden birisi olan ‘Startup Turkey Challenge 2017’de en iyi 2.Girişim seçildi.

http://www.taseronbankasi.com/

 


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: