Posted by: bluesyemre | September 25, 2018

#Karşıyaka Evrensel #ÇocukMüzesi ve Eğitim Kampüsü

evrensel-cocuk-muzesi-logo

Karşıyaka Evrensel Çocuk Müzesi ve Eğitim Kampüsü, bu konuda Türkiye’de hizmet veren tek ÇOCUK MÜZESİ VE EĞİTİM KAMPÜSÜ, dünyada da EVRENSEL DEĞERLER Temalı ilk Çocuk Müzesi ve Eğitim Kampüsü olarak Karşıyaka’da 2017 yılında, öğrenme aşkına değer veren nesiller yetiştirme heyecanı ile kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren, sadece İzmir’in değil ülkemizin tüm çocuklarına dünya standartlarında bir ÇOCUK MÜZESİ ve EĞİTİM KAMPÜSÜ sunmak üzere toplumun çeşitli kesimlerinin de desteği ile müzemizi ve kampüsümüzü daha da büyüteceğiz.

Karşıyaka Evrensel Çocuk Müzesi ve Eğitim Kampüsünün misyonu, ziyaretçilerine eğlenceli deneyimleri paylaşabilecekleri zengin ortamlar hazırlayarak çocukların merak duygularını ateşleyip onların hayal güçlerini, yaratıcılıklarını ve eleştirel düşünme becerilerini oyunlarla geliştirmektir. Karşıyaka Evrensel Çocuk Müzesi ve Eğitim Kampüsü aile, okul, bilim insanları, sanatçılar ve çeşitli toplum liderleri arasında eşsiz ve etkin bir iletişim ortamı yaratan, 21. yy’da ulusal ve küresel problemlere yenilikçi, sağduyulu çözümler üretebilen nesiller  yetiştirmeye kendini adamıştır.

Karşıyaka Evrensel Çocuk Müzesi ve Eğitim Kampüsü topluluğu olarak, sergi ve programlarımızı web sitemizden inceleyip çocuklarınızla birlikte onların yaşamını zenginleştirecek etkinliklere katılmanızı bekliyoruz. Karşıyaka Evrensel Çocuk Müzesi ve Eğitim Kampüsünün toplumdaki tüm bireylerin ve kurumların desteği ile çocuklarımıza daha iyi hizmetler sunacağını umuyoruz. İlgi ve destekleriniz için teşekkürler….

http://karsiyakacocukmuzesi.com/


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Categories

%d bloggers like this: