Posted by: bluesyemre | March 26, 2020

#Shutterstock bu zor günlerde küresel topluluğunun yanında

shutterstock logo

Sevgili Shutterstock Topluluğu,

Korona virüs (COVID-19) salgınının herkesin hayatını etkilediği su götürmez bir gerçek. Aileler, topluluklar ve işletmeler daha önce eşi görülmemiş, tüm dünyayı etkileyen bir dönemden geçiyor. Bu kriz zamanında bize düşen görevin sadece faaliyetlerinizi sürdürmenize değil, değişen gerçekliğe ayak uydurmanıza da yardımcı olmak olduğunu biliyoruz.

Shutterstock ekibi adına sizlerle iletişime geçmemin amacı, çalışanlarımızın ve katılımcılarımızın sağlığını korurken aynı zamanda sizlere hizmet etmeyi sürdürmek için elimizden geleni yaptığımızı sizlere bildirmektir.

Çalışanlarımızdan başlayarak, hiçbir şey topluluğumuzun sağlık ve güvenliğinden daha önemli değildir. Hükümetlerin ve halk sağlığı uzmanlarının önerileri doğrultusunda global ofislerimizin her birinde tam olarak uzaktan çalışmaya geçerek seyahati kısıtladık. Amacımız, çalışanlarımızın güvenli bir biçimde evlerinden çalışabilmesi ve sizlere kesintisiz hizmet sunmaya devam edebilmesidir.

Katılımcılarımız için de güvenli uygulamaları teşvik ediyoruz. Dünyanın her yerindeki 1 milyonu aşkın sanatçıdan oluşan bu topluluk, kuruluşumuzun kalbini oluşturmaya devam ediyor. Her bir katılımcımızın global ve ulusal sağlık kurumlarının en son tavsiyelerine uyarak güvende olmasını istiyoruz; ne de olsa hiçbir içerik, kendinizi ya da başkalarını riske atmaya değmez.

Dünyanın her yerindeki işletmeler de hızla değişen bu duruma ayak uydurmak için elinden geleni yapmak durumunda. Bazı sektörlerin tamamen durduğunu, bazılarınınsa tamamen şekil değiştireceğini görüyoruz. Sizler stratejinizi değiştirdikçe bütçelerin, takvimlerin ve projelerin de değişeceğinin farkındayız ve şunu bilmenizi isteriz: İhtiyaçlarınız değiştikçe her birinize aradığınız desteği sağlamaya devam edeceğiz.

Her yerde insanlar bu değişen ortamı anlamaya çalışırken bizler müşterilerimizin ve katılımcılarımızın bu zor dönemi atlatmasına yardımcı olacak araç ve kaynakları sunmak için çalışıyoruz. İşte bu amaç doğrultusunda halihazırda yapmakta olduğumuz birkaç şey:

  • Bu belirsiz dönemde online olarak işini büyütmeye çalışanlar için bu derlenmiş görsel koleksiyonunu ücretsiz sunuyoruz.
  • Salgının hikayesini anlatanlar için Editoryal koleksiyonumuz yüksek kaliteli görsellerle sürekli olarak güncelleniyor.
  • Shutterstock için içerik üreten veya Shutterstock’tan içerik lisanslayan herkes için, bu olağanüstü durumu en iyi şekilde yansıtmalarına yardımcı olacak faydalı kılavuzlar paylaşmaya devam ediyoruz.

Bu zorlukların üstesinden hep birlikte gelirken bize vereceğiniz destek biçim için çok değerlidir. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen shutterstock.com/help adresinden bize ulaşın. Teknolojimizle size başka şekillerde de yardımcı olabileceğimizi düşünüyorsanız lütfen fikirlerinizi bizimle paylaşın.

Sağlık ve esenlik dileklerimle,

Stan Pavlovsky
Shutterstock Başkanı ve Operasyon İcra Yetkilisi (COO)


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Categories

%d bloggers like this: