Posted by: bluesyemre | April 13, 2020

#Coronavirus Dosyası M. #SerdarKuzuloğlu

2020 yılına dünya ölçeğinde damgasını vuran CoronaVirüs kaynaklı Covid-19 hastalığının sağlık, toplumsal yaşam, ekonomi ve siyasete olası yansımalarını işleyen 3 bölümlük bir dosya hazırladım. İlk bölümde genel anlamıyla virüslerin tarihine, Covid-19’un temel detay ve farklılıklarına bakıyorum. Detaylı bilgiler:

2020 yılına dünya ölçeğinde damgasını vuran CoronaVirüs kaynaklı Covid-19 hastalığının sağlık, toplumsal yaşam, ekonomi ve siyasete olası yansımalarını işleyen 3 bölümlük bir dosya hazırladım. İkinci bölümde bu salgının kapitalizmle olan ilişkisine ve ilerleyen süreçte bu yapıyı değiştirme ihtimaline bakıyorum. Detaylı bilgiler:

2020 yılına dünya ölçeğinde damgasını vuran CoronaVirüs kaynaklı Covid-19 hastalığının sağlık, toplumsal yaşam, ekonomi ve siyasete olası yansımalarını işleyen 3 bölümlük bir dosya hazırladım. Üçüncü ve son bölümde CoronaVirus ile gündelik yaşamımızdaki dönüşümleri, öngörülemeyen sosyal etkilerini ve bundan sonra nelerin değişeceğini inceliyorum. Detaylı bilgiler:


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Categories

%d bloggers like this: