Posted by: bluesyemre | October 10, 2020

SüreliKitap (Dijital Yayın eTicaret Platformu)

SüreliKitap, kitap tutkunlarına, araştırmacılara ve öğrencilere kitap temini konusunda yeni bir dönem başlatmak üzere sadece dijital içerik temini yapan ve sağladığı içerikleri kullanıcılarına belirli bir süre için kullanıma sunan bir Dijital Yayın eTicaret Platformudur.

SureliKitap uzun yıllardır dijital yayıncılık alanında tecrübeli ekibi ve yönetim kadrosu ile hizmet vermekte olan Info Basım Yayın Dağıtım Anonim Şirketi tarafından geliştirilmiştir. SüreliKitap Platformu bünyesinde Akademik ve Mesleki Yayınlar, Kültür Yayınları, Çocuk ve Gençlik Yayınları alanında yayın yapan çok sayıda yayınevinin kitapları sadece dijital ortamda ve sadece belirli süreliğine kiralama modeli ile kullanıma sunulacaktır.

Tasarımı ve teknik altyapı çalışmaları yerli mühendisler tarafından geliştirilerek tamamlanan SüreliKitap e-kitap platformunun ülkemizde yayıncılık alanında yeni bir iş modeli ile hem okuyucularda hem de yayınevlerinde yeni bir dönem başlatacağı ve bu kapsamda hem teknolojinin sağlamış olduğu kolaylıklar hem de maliyet avantajları ile yayınların çok fazla sayıda okuyucuya hızlı bir şekilde ulaştırılması sağlanabilecektir.

Keyifli okumalar dileriz!

https://www.surelikitap.com/tr


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Categories

%d bloggers like this: