Posted by: bluesyemre | December 3, 2020

Kitap Bul (Uygulama ile 21 adet popüler kitap satış sitesindeki fiyatları karşılaştırabilirsiniz)

Uygulama ile, aradığınız kitabın en popüler kitap satış sitelerindeki fiyatlarını hızlı ve pratik şekilde görüntüleyebilirsiniz. Böylece en uygun fiyata en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Uygulamamız ile 21 adet popüler kitap satış sitesindeki fiyatları görüntüleyebilirsiniz. Kitap fiyatları otomatik olarak ucuzdan pahalıya sıralanmaktadır.

Fiyatların listelendiği bölümden kitapların detaylarına ait bilgilere de hızlıca erişebilirsiniz. Kitapları sepete ekleyerek almak istediğiniz kitapların toplam fiyatını ve her bir siteden alacağınız kitapların fiyat toplamlarını ayrı ayrı görüntüleyebilirsiniz. Okuduğunuz kitapları “Kitaplık” bölümüne ekleyebilirsiniz. Barkod okuma özelliğini kullanarak elinizdeki bir kitabın en ucuz fiyatına ulaşabilirsiniz. Ayrıca anasayfa üzerinden, 10 adet popüler kitap satış sitelerinin “çok satan kitaplar ve yeni çıkan kitaplar” listelerine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Uygulama ile Idefix, Hepsiburada, D&R, Kitap Yurdu, Babil, Kırmızı Kedi, İstanbul Kitapçısı, Kitap Sepeti, BKM Kitap, Kitapkoala, Trendyol, Kitap16, Pandora, Kitap Seç, Kidega, Ucuz Kitap Al, Amazon Kitap, Kitapkolik, Nadir Kitap ve İlknokta.com sitelerinden kitap fiyatı alabilirsiniz.

Lüzum Üzerine Not:
Uygulama üzerinden KESİNLİKLE KİTAP SATIŞI YAPILMAMAKTADIR. Uygulama sadece kitap fiyatlarını karşılaştırmak ve fiyatlar konusunda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Uygulamada karşılaştığınız sorunları ve önerilerinizi bizimle paylaşarak geliştirmeye katkı sağlayabilirsiniz.

https://bit.ly/3g2LzaW


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Categories

%d bloggers like this: