Posted by: bluesyemre | January 1, 2021

Mega Trendler Hayatımızı Nasıl Etkileyecek? (YetGen Gençlik Zirvesi #SerdarKuzuloğlu #ErhanErkut)

Gençlik Zirvesi’nin ilk gününde önümüzdeki 10 yıla yön verecek Mega Trendlerin bireyler üzerindeki etkisini konuştuk. YetGen Gençlik Zirvesi’nin ilk gününde konuğumuz Serdar Kuzuloğlu ile dünyayı şekillendiren makroekonomik ve jeostratejik güçlerden İklim Değişikliği ve Kısıtlı Kaynaklar, Teknolojik Gelişmeler, Şehirleşmenin Hızlanması, Ekonomik Gücün Doğuya Kayması ve Demografik Değişimler’in hayatımızın eğitim, sağlık, kültür, ilişkiler, iş hayatı, güvenlik, politika ve boş zaman gibi yönlerine nasıl etkisi olacağından bahsettik.

Zirvenin ilk gününün tamamını buradan izleyebilirsin: http://bit.ly/yetgengenclikzirvesi1
Zirvenin 2. gününü buradan izleyebilirsin: http://bit.ly/yetgengenclikzirvesi2

Mehmet Zorlu Vakfı ve MEF Üniversitesi destekleriyle hayata geçen Yetkin Gençler, 2014 yılından beri Prof. Dr. Erhan Erkut’un liderliğinde her sene kitlesini genişleterek lise ve üniversite öğrencilerine 21. yüzyıl yetkinliklerini geliştirme ve farkındalık eğitimi veriyor.

Sunum Teknikleri, Yazılı İçerik Hazırlama, Algoritmik Düşünmeye Giriş, Sürdürülebilirlik ve Sosyal İnovasyon, Girişimcilik Zirvesi, Excel Eğitimi, Teknoloji Okuryazarlığı, Kariyer Planlama, 21. YY Okuryazarlığı, Öz Gelişim, GirişGen, Staj Değerlendirme ve İş Dünyasına Hazırlık eğitimlerimizi canlı yayınlayarak herkes için ulaşılabilir kılmayı hedefliyoruz.

YetGen ailemiz her sene büyüyor, sen de ailemize katılmak istersen aşağıdaki hesaplardan bizi takip ederek başvuru dönemlerinden ve canlı yayınlarımızdan haberdar olabilirsin!


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Categories

%d bloggers like this: