Posted by: bluesyemre | January 1, 2021

Türkçeye Giriş: 101 (Tüm videolar #BeşiktaşJK)

Futbolcularımız Dorukhan Toköz ve Necip Uysal, Türkçeye Giriş: 101’in Yılbaşı Özel bölümünde, Fransız futbolcularımız Georges-Kevin Nkoudou ve Valentin Rosier’ın karşısına geçti. İkilinin Fransızca ile imtihanı keyifli anlara sahne oldu.

Fransız futbolcumuz Valentin Rosier, Türkçeye Giriş: 101 programında yerli futbolcularımız Dorukhan Toköz ve Necip Uysal’ın karşısına geçti. Rosier’in Türkçe kelimelerin telaffuzunu ve anlamlarını tahmin etmeye çalıştığı program, eğlenceli anlara sahne oldu.

İspanyol futbolcumuz Francisco Montero, Türkçeye Giriş: 101 programında genç futbolcularımız Utku Yuvakuran ve Kartal Kayra Yılmaz’ın karşısına geçti. Montero’nun Türkçe kelimelerin telaffuzunu ve anlamlarını tahmin etmeye çalıştığı program, eğlenceli anlara sahne oldu.

Fransız futbolcumuz Georges-Kevin Nkoudou, Türkçeye Giriş: 101 programında genç futbolcularımız Utku Yuvakuran ve Kartal Kayra Yılmaz’ın karşısına geçti. Nkoudou’nun Türkçe kelimelerin telaffuzunu ve anlamlarını tahmin etmeye çalıştığı program, eğlenceli anlara sahne oldu.

Cezayirli futbolcumuz Rachid Ghezzal, Türkçeye Giriş: 101 programında genç futbolcularımız Utku Yuvakuran ve Kartal Kayra Yılmaz’ın karşısına geçti. Ghezzal’ın Türkçe kelimelerin telaffuzunu ve anlamlarını tahmin etmeye çalıştığı program, eğlenceli anlara sahne oldu.

Kanadalı futbolcumuz Atiba Hutchinson, Türkçeye Giriş: 101 programında genç futbolcularımız Utku Yuvakuran ve Kartal Kayra Yılmaz’ın karşısına geçti. Atiba’nın Türkçe kelimelerin telaffuzunu ve anlamlarını tahmin etmeye çalıştığı program, eğlenceli anlara sahne oldu.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Categories

%d bloggers like this: