Posted by: bluesyemre | April 10, 2021

Nadir Kitap (Aradığınız kitabın adresi: ikinci el kitap, yeni kitap, dergi vb.)

Kasım 2006 tarihinde internet üzerinde hizmet vermeye başlayan Nadirkitap.com ticaret sitesi Nadirkitap Bilişim ve Reklamcılık Limited Şirketi tarafından işletilmektedir. Nadirkitap, Türkiye’deki kitap satıcılarını ve sahafları internet üzerinden alış-veriş yapmak isteyen kişilerle güvenli bir şekilde buluşturmak ve aralarında gerçekleşecek ticarete aracılık etmek amacıyla hizmet vermektedir. Bu amaç çerçevesinde Güvenli Ticaret Döngüsü sistemi oluşturulmuş ve böylece Nadirkitap’ta alış-verişin en güvenli şekilde gerçekleştirilmesi amaçlanmıştır.

Siteye üye olan sahaf ve kitap satıcıları, siteye her gün yeni kitap, dergi vs. eklemektedir. Dolayısıyla yıllar önce basılmış bir kitabı veya yeni basılmış ama baskısı tükenmiş bir kitabı Nadirkitap’ta bulmak her gün daha da kolaylaşmaktadır. Nadirkitap aracılığıyla yayınevleri veya kitap satıcıları, ürünlerini internet ortamında binlerce müşteriye en hızlı ve kolay şekilde satıma sunma avantajını yakalarken, kitap almak isteyenler de bu çok satıcılı ortamda almak istediği kitap, dergi vb. ürünleri en uygun fiyata bulma şansını elde ederler.

Bize, Destek Hattı‘ndan mesaj atarak veya destek [at] nadirkitap.com adresine email yazarak ulaşabilirsiniz.Önemli not: Şirket ofisimizde kitap bulunmamakta ve ofisten satış yapılmamaktadır.
Nadirkitap, yayınevi değildir, yayın yapmamaktadır! Detaylı bilgi için tıklayınız.

Adres: Atakent Mah. Atakan Cad. Tonguç Sk. No:36/A Ümraniye/İstanbul
Tel: 0(216) 481 80 85 (Ürünler ve kargolarla ilgili sorularınızı ürün sayfasındaki “Ürünle ilgili soru sor” linkini kullanarak doğrudan satıcı üyelere sorabilirsiniz.)
KEP Adresi: nadirkitap@hs01.kep.tr
MERSİS No: 0627104759100001

https://www.nadirkitap.com/


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Categories

%d bloggers like this: