Posted by: bluesyemre | October 17, 2021

Hangi tiplerle ilişki yürümez? #TunaTüner

Tuna Tüner Kimdir?
1979 yılında İstanbul’da doğdu. Bilgi Üniversitesi Sinema – Tv bölümünden mezun oldu, sinema dalında meslek hayatına başladı.

​“İnsanlar” ve “hayatlar” ile ilgili portreler kurgulayan Tüner, bu portrelerin dramalardan öteye geçmediğini farketmesi ile insan ruhu ve zihninin işleyişi ve bu konuyla ilgili araştırmalara yönelmiştir.

​“Kuantum Teorisi”yle başlayan bu serüvende bilinçaltı, ego, bilinç, düşünce gücü, çekim yasası ve kuantum düşüncesinin işleyişini inceledi. Uzun yıllar söz konusu alanlarda dünyaca ünlü düşünürlerin ve yazarların birçok eserini inceledi, makaleler kaleme aldı, eğitimler düzenledi. Çok sayıda farklı teknik ve uygulama ile çalışmalarına devam etti.

​Dokuz Eylül Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nden Aile Danışmanlığı ve Yaşam Koçluğu ile Eğiticinin Eğitimi programlarını tamamladıktan sonra Almanya’da Bert Hellinger’le Aile Dizilimleri Workshop çalışmalarına katıldı. Stephan Hausner ‘in Kronik Hastalıklar ve Uzun Süreli Semptomlar, Psikoterapist Dr. Gunthard Weber’in Organizasyon Dizimleri ve Deepak Chopra’nın eğitim seminerlerine katılım gösterdi. Tüm bu eğitimlerle birlikte Yakın Doğu Üniversitesi ‘nde Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Bireyin ruh-zihin-beden ekseninde kusursuz bir değişim – dönüşüm gerçekleştirmek amacıyla tamamen kendine özgü programlar oluşturdu.

​Tuna Tüner; halen bireylere yönelik koçluk faaliyetleri ve danışmanlık hizmetlerinin yanısıra, şirket çalışanları ve yöneticilerine danışmanlık hizmeti vermekte olup, üniversitelerde, kamu ve özel işletmelerde eğitimler ve seminerler vermektedir.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Categories

%d bloggers like this: