Posted by: bluesyemre | January 10, 2022

Üniversitenizin size sağladığı .edu ile biten e-posta adresiniz ile kaydolduğunuzda ücretsiz tam sürümünü kullanabileceğiniz programlar #YusufSavaş

Üniversitenin sağlamış olduğu, uzantısı .edu ile biten e-posta adresiniz ile kaydolduğunuz zaman birçok programın tam sürümünü ücretsiz olarak kullanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Microsoft Office 365 Education – Word, PowerPoint, Excel, Outlook, Access gibi popüler 20 adet Microsoft ürünü içeren paket.
https://lnkd.in/dJsfaNtP

Autodesk for Students – Fusion 360, Autodesk Inventor, 3DS Max, Maya, Revit, Civil 3D gibi 46 adet ürünü içeren pakete ücretsiz olarak erişip istediğiniz 3D tasarım ve analiz programının son sürümünü kullanabilirsiniz.
https://lnkd.in/dvMeN5nY

Canva Pro Education – Canva’nın PRO sürümü ile herhangi bir kısıtlama olmaksınız binlerce stok görselden ve hazır şablonlardan istediğinizi seçip çeşitli görsel tasarımlar yapabilirsiniz.
https://lnkd.in/datyeE9J

Notion Personel Pro Education – Her yerden her zaman çalışma arkadaşlarınızla beraber not almanıza izin veren bu uygulamanın PRO versiyonu sayesinde aldığınız notları sınırsız kişiyle paylaşabilir, sınırsız boyutta notlar oluşturabilir ve notlarınız için versiyon kontrol özelliğini açabilirsiniz.
https://lnkd.in/dzRe7dvE

LucidChart Student – Dosyayı paylaştığınız kişilerle aynı anda çeşitli diyagramlar ve şemalar çizmeye izin veren bu programın Premium sürümü sayesinde sayfaya sınırsız sayıda şekil ekleyebiliyorsunuz.
https://lnkd.in/dr9K8Jsp

GitHub Student Developer Pack – Bootstrap Studio, Azure, Educative, GitKraken Pro Suite, Adafruit IO+, Arduino Cloud, Github Pro, StreamYard Essential Plan gibi programlama ve yayın üzerine 101 adet farklı ürün, hizmet ve program içeren oldukça büyük bir paket. 
https://lnkd.in/d-XuQsiR

Matlab Academia – Simulink dahil olmak üzere neredeyse her Toolbox’ı içeren Matlab paketi. Matlab üniversiteler ile çeşitli anlaşmalar yaptığından dolayı her .edu adresi için indirilebilir olmayabilir. Linkten okuduğunuz üniversite için deneyebilirsiniz.
https://lnkd.in/dBjbzc6F

Bu programların haricinde .edu maili ile Adobe’nin tüm ürünlerini içeren Adobe Creative Cloud paketini, Solidworks’un ürünlerini ve Spotify’ı normalden daha ucuza kullanabilirsiniz.

https://www.linkedin.com/posts/yusufss_%C3%BCniversitenin-sa%C4%9Flam%C4%B1%C5%9F-oldu%C4%9Fu-uzant%C4%B1s%C4%B1-activity-6884552998983348224-BCm4


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Categories

%d bloggers like this: