Posted by: bluesyemre | January 27, 2022

#HazalKaya Sosyal Medyadan Gelen Soruları Yanıtlıyor

“Benden Ne Olur?” filminin Sertab Bal’ı Hazal Kaya sorularınızı tüm doğallığı ile yanıtladı. Çok sempatik ve eğlenceli bir video sizi bekliyor! 🙂

Hazal Kaya Kimdir?
1 Ekim 1990 tarihinde Gaziantep doğumludur. 2007 yılında yani 17 yaşında Genco adlı bir televizyon dizisinde başrol oynadı. 2008 yılında Halid Ziya Uşaklıgil’in aynı adlı romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu dizisinde Nihal’le harikalar yarattı. Sonrasında sırasıyla Adını Feriha Koydum, Son Yaz – Balkanlar 1912, A.Ş.K , Maral: En Güzel Hikayem, Bizim Hikaye ve Misafir dizilerinde başrollere devam etti.

Tabii bir taraftan da sinema kariyerini devam etti. Sırasıyla Ay Büyürken Uyuyamam, Bu Son Olsun, İtirazım Var, Kırık Kalpler Bankası ve şimdi ne müthiş film Benden Ne Olur? filmiyle gönlümüzü fethetmeye devam ediyor.

BENDEN NE OLUR?
“Benden Ne Olur”, Sertab Bal adındaki deli dolu bir kadının maceralarını konu ediyor. Sertab Bal, istediği şeyler hakkında sürekli fikir değiştiren, çevresinin kendisinden beklediği düzenli hayatı bir türlü olduramayan, kimlik arayışında olan bir kadındır. Onun hayatı, bir gün yanlışlıkla ablası Harika’nın evini yakmasıyla bambaşka bir hal alır. Bir anda evsiz ve parasız kalan Sertab, ablasının söylediği “Senden hiçbir şey olmaz” sözlerinin üzerine, “Benden ne olur herkese göstereceğim” diye kendisine söz verir. Yaşadığı kırılma sonrası hayatını düzene sokmak için harereke geçen Sertab’ın ünlü oyuncu Soner ile ilişkisi planlarının alt üst olmasına neden olur.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Categories

%d bloggers like this: