Posted by: bluesyemre | February 16, 2022

ANKOSLink2021 Dijital Bilgi Yapılarında Yeni Nesil Çözümler 22-25 Kasım 2021

ANKOSLink2021 Konferansını sizlerin değerli katılımları ile 22-25 Kasım 2021 tarihleri arasında “Dijital Bilgi Yapılarında Yeni Nesil Çözümler” teması ile Antalya’da Titanic Deluxe Golf Belek Hotel’de gerçekleştirdik.
https://ankoslink.org.tr/2021/tr/

Konferansımıza 15 farklı ülkeden 382’nin üzerinde katılımcı ve 42 sponsor firma katılmıştır. Ayrıca 10 Bilgi ve Belge Yönetimi öğrencisi misafir olarak davet edilmiştir.

Antalya Bilim Üniversitesi Kütüphanesi’nin açılışı ile başlayan konferans içeriğimiz, 6 ayrı oturumda dijital bilgi yapıları ve bu yapılar için yeni nesil çözümlerinin kütüphanelerimize olan etkisini 17 konuşmacımızla tartıştık. Ulusal ve uluslararası meslektaşlarımızla işbirliği sağlanmıştır. Antalya Bilim Üniversitesi Rektörlüğüne ve Kütüphanesi’ne, tüm konuşmacılarımıza bizimle oldukları ve değerli görüşlerini bizlerle paylaştıkları için teşekkür ederiz.

Zengin içerikleri ile paralel oturumlar halinde gerçekleşen yayınevi sunumları içinde değerli yayınevi temsilcilerine ve ANKOSLink2021 teması için özel hazırlanmış birbirinden etkileyici posterler için poster sahiplerine ve değerli kurumlarına teşekkürü bir borç biliriz.

İzin alınan sunumlar kısa süre içinde konferans web sayfasından yayınlanacaktır.

Konferansımızın gerçekleşmesine destek veren başta ana sponsorumuz Elsevier firmasına elmas sponsorlarımız Springer Nature, Wiley, Ebsco, Sobiad ve Proquest firmalarına, konferans çantası sponsoru Yordam firmasına, altın sponsorlarımız Sage, Burgundy, The Institution Of Engineering And Technology (The IET), Informascope, Hiperlink, JoVE, IEEE Xplore Digital Library, Thieme, De Gruyter, Royal Society of Chemistry, Bloomsbury Digital Resources, Oxford Unıversıty Press, Emerald Publishing Limited, IOP Publishing, Palme Yayınevi, Elsevıer Clinical Solutıons, Web of Science Group, Online Bilgi, Wolters Kluver, Cabells Scholarly Analytics, Accucoms, İdeal Kültür & İdealonline, İntihal.net, McGraw Hill, IGI Global Türkiye, EaZy Solutions, The Company of Biologists, TechKnowledge, Legaling firmalarına gümüş sponsorlarımız Gemini Bilgi, Bibliotheca ve Yordam Bilişim Teknolojileri firmalarına, hijyen sponsoru Accucoms, karton bardak sponsoru Proquest, Uluslararası Katılımcı Konaklama Sponsoru Emerald Publishing Limited firmalarına konferansımıza yapmış oldukları değerli destekler ve katılımları için çok teşekkür ederiz.

Ayrıca Konferansımızın tüm koordinasyonunun başarılı ile yürütülmesi konusunda bizlere destek olan Telgraf Tur’a ve değerli çalışanlarına teşekkür ederiz.

Konferansımıza ait görüşlerinizi paylaşabileceğiniz ve ileriki yıllar için önerilerinizi iletebileceğiniz anketimizi siz değerli katılımcılarla paylaşılmıştır.

ANKOSLink2022’de 22. yılımızda buluşabilmek dileğiyle.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Categories

%d bloggers like this: