Posted by: bluesyemre | August 21, 2022

Uzantısı .edu ile biten e-posta adresiniz ile kaydolduğunuz zaman birçok programın tam sürümünü ücretsiz olarak kullanabilirsiniz @akademikbilgi

Microsoft Office 365 Education – Word, PowerPoint, Excel, Outlook, Access gibi popüler 20 adet Microsoft ürünü içeren paket.

Autodesk for Students – Fusion 360, Autodesk Inventor, 3DS Max, Maya, Revit, Civil 3D gibi 46 adet ürünü içeren pakete ücretsiz olarak erişip istediğiniz 3D tasarım ve analiz programlarının son sürümleri.

Notion Personel Pro Education: Her yerden her zaman çalışma arkadaşlarınızla beraber not almanıza izin veren bu uygulamanın PRO versiyonu sayesinde aldığınız notları sınırsız kişiyle paylaşabilir, sınırsız boyutta notlar oluşturabilirsiniz.

LucidChart Student – Dosyayı paylaştığınız kişilerle aynı anda çeşitli diyagramlar ve şemalar çizmeye izin veren bu programın Premium sürümü sayesinde sayfaya sınırsız sayıda şekil ekleyebiliyorsunuz.

GitHub Student Developer Pack – Bootstrap Studio, Azure, Educative, GitKraken Pro Suite, Adafruit IO+, Arduino Cloud, Github Pro, StreamYard Essential Plan gibi programlama ve yayın üzerine 101 adet farklı ürün içeren oldukça büyük bir paket. 

Matlab Academia – Simulink dahil olmak üzere neredeyse her Toolbox’ı içeren Matlab paketi. Matlab üniversiteler ile çeşitli anlaşmalar yaptığından dolayı her .edu adresi için indirilebilir olmayabilir. Linkten okuduğunuz üniversite için deneyebilirsiniz.

Camscanner

Ücretsiz 6 ay amazon prime üyeliğini de bu mail ile alabilirsiniz. Türkiye’deki öğrenciler Amazon-student-verification@amazon.com öğrenci belgelerini bu adrese atıp mailde açıklama yaparlarsa geri dönüş alabilirler.

jetbrains.com daki bütün geliştirici uygulamaları


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Categories

%d bloggers like this: