Posted by: bluesyemre | August 29, 2022

Evde Kaliteli Vakit Geçirmek İçin 8 Yöntem

Evde kaliteli vakit geçirmek.

İnsan ömrünün yarısından fazlasını yaklaşık %70ini evde geçiriyor. Öyleyse bu hayat sınavının en yüksek puanlı sorusu ve konusu evde geçirdiğin zamanda gizlidir. Hiç böyle düşünmüş müydünüz? Gelin biraz daha şaşıralım.

Kaliteli insanlar evde ne yapar? Evde kaliteli vakit geçir, evde kaliteli vakit geçirmek için yapılacaklar?

Garajlarda doğan dünya çapındaki iş fikirlerini biliyorsunuz. Kim bilir, evde geçireceğiniz sakin bir zaman gelecekte sizi 9-5 işten kurtaracak bir fikre dönüşebilir. Evde çevrimiçi eğitimler alabilirsiniz benim 4-5 farklı yere aylık aboneliğim var. Önümüzdeki videolarda bunlardan bahsedicem buralarda olun bana o kadar faydaları var ki anlatamam. İngilizce de çevrimiçi öğrenebileceğiniz ve kendinize yapabileceğiniz en büyük yatırımlardan biridir. Online eğitimler, online kurslar, çevrimiçi eğitimler, çevrimiçi kurslar, dijital kurslar, dijital eğitimler al.

Evde ders çalışmak, evde sınavlara çalışmak, evde yks çalışmak, evde lgs çalışmak, evde ders çalışabilmek. Evde konsantre ders çalışmak.

Videonun son kısmında iş ilanı var, evden çalışabileceğiniz, freelance çalışabileceğiniz, online para kazanabileceğiniz bir pozisyon. Ancak sadece deneyimli arkadaşları arıyoruz. Evde iş fikirleri, evde garaj fikirleri, evde ilginç iş fikirleri, evde yatırım fırsatları, evde yatırım yap, evde iş yap, evden ek gelir yap, evde ek gelir fikirleri.

Ev eşyalarını düzenleyebilirsiniz, salon mobilyalarınızı, çalışma alanınızı, çocuk odalarını, mutfak eşyalarınızı, mutfak malzemelerinizi birkaç dakikalık turla yenileyebilir, gereksizleri kaldırabilir doğru eşyalar satın alabilirsiniz.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Categories

%d bloggers like this: