Posted by: bluesyemre | September 14, 2022

Öğrenciler için çok faydalı web siteleri

1. StudentRate Bir üniversite öğrencisi olarak bütçe planlama en zor olanlardan biridir. StudentRate, tam da bu konuda ders kitaplarından teknolojik araçlara, seyahat biletlerinden ev eşyalarına kadar harika indirimler bulabileceğiniz fırsatlarla dolu bir sitedir.

2. Ninja Essays  Bu web sitesi; akademik ödev, essay, makale yazmak gibi konularda öğrenciler için yardımcı bir platformdur.

3. Docsity  Bir milyondan fazla kullanıcıya sahip Docsity, sınavlara daha kolay hazırlanmanıza ve bilgi kartlarına ulaşmanıza yardımcı bir web sitesidir. Aynı zamanda öğrenciler için iş ve stajlar hakkında güncel haberlerde yer alır.

4. Sleepytime belirli bir saatte kalkmanız gerekiyorsa yatmak için en iyi zamanları size gösteriyor. Öğrenci yaşamında çok faydalı bir araç olduğu kesin. Zira sabahları kalkamıyorsanız yardımcı olabilir.

5. KeepMeOut Ders çalışmak istediğinizde sosyal medyadan uzak durmakta zorlanıyorsanız, bazı dikkat dağıtıcı web sitelerini engellemek için KeepMeOut kullanabilirsiniz

6. Brainly  Sınavlar için çok çalışmanız gerektiğinde, Brainly’ye erişebilir ve tarih, matematik, fizik, kimya ve aldığınız diğer dersler için çalışma gruplarının bir parçası olabilirsiniz.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Categories

%d bloggers like this: